O nas

CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD
1 2 3 4 5
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD
 • PERFLEX koncentruje się na innowacyjnych badaniach zaprawy do płytek, wodoodpornym uszczelniaczu i powłokach poliasparaginowych oraz na produkcji w silnym centrum badawczo-rozwojowym.

 • Perflex zapewnia dystrybutorom profesjonalne wsparcie techniczne, marketingowe i posprzedażowe, a użytkownicy końcowi mogą cieszyć się produktami na całym świecie.

 • Perflex jest jednym z wiodących producentów klejów i powłok, posiadającym dwie bazy produkcyjne.

 • Perflex ma silny zespół badawczo-rozwojowy, który stale ulepsza technologię, oferując użytkownikom na całym świecie najłatwiejszy i najtrwalszy system fugowania płytek.

Dostać Zaprawa do płytek ceramicznych & Wodoodporna zaprawa do glazury Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
 • Ameryka Północna
 • Ameryka Południowa
 • Zachodnia Europa
 • Wschodnia Europa
 • Na calym swiecie
Rodzaj działalności
 • Producent
 • Dystrybutor / Hurtownik
 • Agent
 • Importer
 • Sprzedawca
Inne szczegóły
 • marki : PERFLEX
 • Ilość pracowników : 100~200
 • Coroczne wyprzedaże :
 • Rok założenia : 2014
 • pc Export : 90% - 100%

PERFLEX koncentruje się na produkcji chemicznych materiałów konstrukcyjnych i analizie technologii w dwóch bazach produkcyjnych w laboratorium saperatu w Chinach.Perflex posiada silny dział badawczo-rozwojowy i nawiązał wspólne badania z laboratorium chemicznym o wysokiej zawartości polimerów na Uniwersytecie Technologicznym w Chinach Południowych i Uniwersytetem Sun Yat-sen w zakresie badań nad materiałami samoczyszczącymi, nanomateriałami i materiałami funkcjonalnymi.PERFLEX jest zgodny z systemem kontroli jakości GB / T19001-2016 / ISO 9001: 2015, ponadto produkty posiadają już certyfikat CE SGS FDA.Perflex posiada własny patent dotyczący fugi do płytek, środka do uszczelniania płytek i systemu powłok poliasparaginowych.

 
PERFLEX kładzie nacisk na łatwiejsze prace wykończeniowe i badania nad trwałymi produktami, z mocą wysokiej technologii, dobrą jakością i ciągłymi innowacjami.Innowacje w technologii chemicznej sprzyjają naszemu rozwojowi.Tworzenie coraz bardziej popularnej, dziedziczonej fantastycznej techniki jest naszym nieustannym dążeniem.PERFLEX przyjmuje trzy podstawowe technologie: technologię Poyaspartic, technologię samooczyszczania Nano i technologię wysokiej czystości, aby wprowadzać innowacyjne zdrowsze produkty o doskonałej jakości i niższych kosztach.Linia produktów: 1 - Seria zapraw do płytek w kasecie 2 - Seria wodoodpornych uszczelniaczy do płytek i fug 3 - Seria przyjaznych dla środowiska powłok poliasparaginowych. System podłogowy / System wodoodporny / System antykorozyjny.

 

BAZA PRODUKCYJNA

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 0 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 1 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 2 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 3  

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 4 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 5

Producent bazy produkcyjnej PERFLEX przyjazny dla środowiska wkład wieloziarnowy fuga do płytek / zaprawa epoksydowa do płytek / wodoodporny uszczelniacz do płytek i zapraw z oddzielnym centrum badawczo-rozwojowym.

1- Fuga do płytek nabojowych: 10milionów sztuk rocznej zdolności produkcyjnej.

2- Uszczelniacz do płytek i fug:10000 ton roczniezdolność produkcyjna.

3- Uszczelniacz poliasparaginowy: 5 milionów sztuk rocznie.

BAZA PRODUKCYJNA

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 6

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 7 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 8

 

Baza produkcyjna PERFLEX znajduje się w prowincji Juangsu i produkuje funkcjonalny system powłok o wydajności 20000 ton / rok.pojemność i oddzielne centrum badawczo-rozwojowe.

1- Natryskowy system powlekania polimocznikiem - 10000 ton rocznej zdolności produkcyjnej

2- System powłok poliasparaginowych - roczna zdolność produkcyjna 10000 ton

 

BADANIA BADAWCZE

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 9

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 10 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 11 PERFLEX założył centrum badawczo-rozwojowe po założeniu firmy, mamy 25 chemików,większość z nich ma tytuł licencjata chemii lub wyższy.PERFLEX ma trzy laboratoria, dwa laboratoria w każdej bazie produkcyjnej i ustanowić wspólne badania techniczne z FEIYANG Lab, szczególnie PERFLEX współpracuje z laboratorium chemicznym o wysokiej zawartości polimerów Politechniki Południowych Chin i Uniwersytetu Sun Yat-sen w zakresie materiałów samoczyszczących, badania nad innowacjami w zakresie materiałów funkcjonalnych.

Perflex zapewnia największe wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i posprzedażowe dla naszych dystrybutorów, użytkownicy końcowi mogą cieszyć się produktami i usługami posprzedażnymi zapewnianymi przez naszych dystrybutorów na całym świecie.

ZESPÓŁ PERFLEX

Zadowolenie klienta jest naszym dążeniem!

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 12

 

Zespół sprzedaży |Marketing |Klient Usługa

 

Zespół obsługi klienta Perflex ma bogate doświadczenie w zakresie aplikacji, oferując klientom profesjonalne sugestie dotyczące wyboru koloru, dawkowania, instruuje klientów, jak obsługiwać innowacyjną zaprawę do płytek Perflex, uszczelniacz do płytek i funkcjonalne powłoki, w szczególności zapewnia satysfakcjonującą obsługę posprzedażną klientom, zawsze organizują szkolenia webinarium online lub w naszej witrynie dystrybutora, zbieraj opinie użytkowników i przesyłaj je do działu badawczo-rozwojowego.Zespół marketingowy Perflex ściśle współpracuje z trendami rynkowymi, buduje markę Perflex i utrzymuje wszystkie media społecznościowe, aby zwiększyć popularność marki Perflex.

Dział usług międzynarodowych Perflex ma 6 sprzedaży za granicą, dwie z nich to licencjat z chemii, a cztery z nich to licencjat z handlu międzynarodowego, wszyscy z nich są związani z przemysłem chemicznym od ponad 2 lat.Założyli globalny system dystrybucji Perflex,poprowadzić dystrybutorów do eksploracji ich rynku i zarządzać zdrowym rozwojem rynku globalnego.

 

NASZ RYNEK NA CAŁYM ŚWIECIE

 

Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem w Azji, Ameryce i Europie, Afryce itp. Ponieważ jest to nowy biznes i cenne produkty, nadal mamy wiele krajów, rynek jest pusty, jeśli masz silną dystrybucję i dobre doświadczenie w marketingu materiałów budowlanych, witamy Twoje dołączenie, aby zyskać duże potencjalne możliwości biznesowe.

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 13

SILNE WSPARCIE DYSTRYBUTORA

 

Wsparcie reklamowe

 

1- PERFLEX posiada profesjonalny zespół marketingowy, który odpowiada za tworzenie i utrzymywanie strony internetowej dla naszych dystrybutorów, w międzyczasie artykuły reklamowe są stale publikowane w odpowiednich mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Linkedin, Świergot, Insgram, Youtube, aby poprowadzić klientów końcowych do zwiększenia popularności wartościowych produktów i marki PERFLEX.

2- Od czasu do czasu w Internecie odbywają się różne działania promocyjne i szkolenia w celu promowania wartościowych produktów i marki PERFLEX za pomocą wideo, artykuł lub online na żywo.

3- Filmy marketingowe, takie jak aplikacja, projekt, testowanie, operacja, opinie klientów itp. będą publikowane co miesiąc, to pomaga

dystrybutorzy przyciągają więcej konsumentów, znają produkty i markę PERFLEX.

 

Silne wsparcie rynkowe

 

1- Wraz z badaniami i innowacjami w zakresie technologii badawczo-rozwojowej PERFLEX, PERFLEX będzie nadal rozwijać i wprowadzać na rynek nowe produkty o wysokiej wartości, dystrybutorzy będą mieli absolutną przewagę na rynku.

2- Bezpłatne materiały reklamowe (katalogi, plakaty, wyświetlacz plakatu),wszystkie te materiały zostaną wysłane wraz z zamówieniami.Pomaga to Dystrybutorom zaoszczędzić koszty reklamy i uzyskać bardziej efektywną reklamę.

3- PERFLEX weźmie udział w relatywnej wystawie na całym świecie, aby pomóc dystrybutorom rozszerzyć promocję produktów PERFLEX, lub PERFLEX weźmie udział w wystawie lub działalności marketingowej prowadzonej przez dystrybutorów, aby pomóc im rozwinąć działalność.

4- PERFLEX dostarczy określony zestaw narzędzi ilościowych i tabelę kolorów za darmo dołączone do niektórych zamówień ilościowych.Dystrybutorzy uzyskają pewną roczną zniżkę, jeśli ilość zakupów osiągnie określoną kwotę.

5- PERFLEX zapewni dystrybutorom bezpłatne profesjonalne szkolenia i wskazówki online, lub nasz inżynier pojedzie do dystrybutora's miasto odbyć szkolenie lub zapraszamy dystrybutorów do studiowania w Chinach.

 

Wsparcie w zakresie ścisłych zasad i warunków ochrony rynku

 

1- Umowa o współpracy zostanie podpisana pomiędzy PERFLEX a dystrybutorami, zakazać operacji międzyregionalnych i wyrzucania towarów,nasz kierownik regionalny będzie stale nadzorował i zarządzał działalnością rynkową.W związku z tym, korzyści dystrybutorów i końcowych konsumentów są ściśle gwarantowane, dystrybutorzy mogą pozbyć się zaciekłej konkurencji i dobrze skorzystać na naszej współpracy.

2- PERFLEX przekaże wszystkich klientów do naszych dystrybutorów w ich regionie, obejmuje klientów internetowych za pośrednictwem sklepu internetowego PERFLEX: www.tile-sealer.com

 

CORE VALUA |KULTURA

 

Innowacyjna technologia chemiczna z korzyścią dla naszego domu

Być przedsiębiorstwem z temperaturą dla naszych pracowników, partnerów i społeczeństwa

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 14

 

 

 
Szczegóły kontaktu