Dom

CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD

Kilka słów o nas
Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy
Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy
Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy
Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy
Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy
1 2 3 4 5

CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD

PERFLEX koncentruje się na produkcji chemicznych materiałów konstrukcyjnych i analizie technologii w dwóch bazach produkcyjnych w laboratorium saperatu w Chinach.Perflex posiada silny dział badawczo-rozwojowy i nawiązał wspólne badania z laboratorium chemicznym o wysokiej zawartości polimerów na Uniwersytecie Technologicznym w Chinach Południowych i Uniwersytetem Sun Yat-sen w zakresie badań nad materiałami samoczyszczącymi, nanomateriałami i materiałami funkcjonalnymi.PERFLEX jest zgodny z systemem kontroli jakości GB / T19001-2016 / ISO 9001: 2015, ponadto produkty posiadają już certyfikat CE SGS FDA.Perflex posiada własny patent dotyczący fugi do płytek, środka do uszczelniania płytek i systemu powłok poliasparaginowych.

 
PERFLEX kładzie nacisk na łatwiejsze prace wykończeniowe i badania nad trwałymi produktami, z mocą wysokiej technologii, dobrą jakością i ciągłymi innowacjami.Innowacje w technologii chemicznej sprzyjają naszemu rozwojowi.Tworzenie coraz bardziej popularnej, dziedziczonej fantastycznej techniki jest naszym nieustannym dążeniem.PERFLEX przyjmuje trzy podstawowe technologie: technologię Poyaspartic, technologię samooczyszczania Nano i technologię wysokiej czystości, aby wprowadzać innowacyjne zdrowsze produkty o doskonałej jakości i niższych kosztach.Linia produktów: 1 - Seria zapraw do płytek w kasecie 2 - Seria wodoodpornych uszczelniaczy do płytek i fug 3 - Seria przyjaznych dla środowiska powłok poliasparaginowych. System podłogowy / System wodoodporny / System antykorozyjny.

 

BAZA PRODUKCYJNA

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 0 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 1 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 2 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 3  

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 4 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 5

Producent bazy produkcyjnej PERFLEX przyjazny dla środowiska wkład wieloziarnowy fuga do płytek / zaprawa epoksydowa do płytek / wodoodporny uszczelniacz do płytek i zapraw z oddzielnym centrum badawczo-rozwojowym.

1- Fuga do płytek nabojowych: 10milionów sztuk rocznej zdolności produkcyjnej.

2- Uszczelniacz do płytek i fug:10000 ton roczniezdolność produkcyjna.

3- Uszczelniacz poliasparaginowy: 5 milionów sztuk rocznie.

BAZA PRODUKCYJNA

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 6

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 7 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 8

 

Baza produkcyjna PERFLEX znajduje się w prowincji Juangsu i produkuje funkcjonalny system powłok o wydajności 20000 ton / rok.pojemność i oddzielne centrum badawczo-rozwojowe.

1- Natryskowy system powlekania polimocznikiem - 10000 ton rocznej zdolności produkcyjnej

2- System powłok poliasparaginowych - roczna zdolność produkcyjna 10000 ton

 

BADANIA BADAWCZE

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 9

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 10 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 11 PERFLEX założył centrum badawczo-rozwojowe po założeniu firmy, mamy 25 chemików,większość z nich ma tytuł licencjata chemii lub wyższy.PERFLEX ma trzy laboratoria, dwa laboratoria w każdej bazie produkcyjnej i ustanowić wspólne badania techniczne z FEIYANG Lab, szczególnie PERFLEX współpracuje z laboratorium chemicznym o wysokiej zawartości polimerów Politechniki Południowych Chin i Uniwersytetu Sun Yat-sen w zakresie materiałów samoczyszczących, badania nad innowacjami w zakresie materiałów funkcjonalnych.

Perflex zapewnia największe wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i posprzedażowe dla naszych dystrybutorów, użytkownicy końcowi mogą cieszyć się produktami i usługami posprzedażnymi zapewnianymi przez naszych dystrybutorów na całym świecie.

ZESPÓŁ PERFLEX

Zadowolenie klienta jest naszym dążeniem!

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 12

 

Zespół sprzedaży |Marketing |Klient Usługa

 

Zespół obsługi klienta Perflex ma bogate doświadczenie w zakresie aplikacji, oferując klientom profesjonalne sugestie dotyczące wyboru koloru, dawkowania, instruuje klientów, jak obsługiwać innowacyjną zaprawę do płytek Perflex, uszczelniacz do płytek i funkcjonalne powłoki, w szczególności zapewnia satysfakcjonującą obsługę posprzedażną klientom, zawsze organizują szkolenia webinarium online lub w naszej witrynie dystrybutora, zbieraj opinie użytkowników i przesyłaj je do działu badawczo-rozwojowego.Zespół marketingowy Perflex ściśle współpracuje z trendami rynkowymi, buduje markę Perflex i utrzymuje wszystkie media społecznościowe, aby zwiększyć popularność marki Perflex.

Dział usług międzynarodowych Perflex ma 6 sprzedaży za granicą, dwie z nich to licencjat z chemii, a cztery z nich to licencjat z handlu międzynarodowego, wszyscy z nich są związani z przemysłem chemicznym od ponad 2 lat.Założyli globalny system dystrybucji Perflex,poprowadzić dystrybutorów do eksploracji ich rynku i zarządzać zdrowym rozwojem rynku globalnego.

 

NASZ RYNEK NA CAŁYM ŚWIECIE

 

Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem w Azji, Ameryce i Europie, Afryce itp. Ponieważ jest to nowy biznes i cenne produkty, nadal mamy wiele krajów, rynek jest pusty, jeśli masz silną dystrybucję i dobre doświadczenie w marketingu materiałów budowlanych, witamy Twoje dołączenie, aby zyskać duże potencjalne możliwości biznesowe.

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 13

SILNE WSPARCIE DYSTRYBUTORA

 

Wsparcie reklamowe

 

1- PERFLEX posiada profesjonalny zespół marketingowy, który odpowiada za tworzenie i utrzymywanie strony internetowej dla naszych dystrybutorów, w międzyczasie artykuły reklamowe są stale publikowane w odpowiednich mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Linkedin, Świergot, Insgram, Youtube, aby poprowadzić klientów końcowych do zwiększenia popularności wartościowych produktów i marki PERFLEX.

2- Od czasu do czasu w Internecie odbywają się różne działania promocyjne i szkolenia w celu promowania wartościowych produktów i marki PERFLEX za pomocą wideo, artykuł lub online na żywo.

3- Filmy marketingowe, takie jak aplikacja, projekt, testowanie, operacja, opinie klientów itp. będą publikowane co miesiąc, to pomaga

dystrybutorzy przyciągają więcej konsumentów, znają produkty i markę PERFLEX.

 

Silne wsparcie rynkowe

 

1- Wraz z badaniami i innowacjami w zakresie technologii badawczo-rozwojowej PERFLEX, PERFLEX będzie nadal rozwijać i wprowadzać na rynek nowe produkty o wysokiej wartości, dystrybutorzy będą mieli absolutną przewagę na rynku.

2- Bezpłatne materiały reklamowe (katalogi, plakaty, wyświetlacz plakatu),wszystkie te materiały zostaną wysłane wraz z zamówieniami.Pomaga to Dystrybutorom zaoszczędzić koszty reklamy i uzyskać bardziej efektywną reklamę.

3- PERFLEX weźmie udział w relatywnej wystawie na całym świecie, aby pomóc dystrybutorom rozszerzyć promocję produktów PERFLEX, lub PERFLEX weźmie udział w wystawie lub działalności marketingowej prowadzonej przez dystrybutorów, aby pomóc im rozwinąć działalność.

4- PERFLEX dostarczy określony zestaw narzędzi ilościowych i tabelę kolorów za darmo dołączone do niektórych zamówień ilościowych.Dystrybutorzy uzyskają pewną roczną zniżkę, jeśli ilość zakupów osiągnie określoną kwotę.

5- PERFLEX zapewni dystrybutorom bezpłatne profesjonalne szkolenia i wskazówki online, lub nasz inżynier pojedzie do dystrybutora's miasto odbyć szkolenie lub zapraszamy dystrybutorów do studiowania w Chinach.

 

Wsparcie w zakresie ścisłych zasad i warunków ochrony rynku

 

1- Umowa o współpracy zostanie podpisana pomiędzy PERFLEX a dystrybutorami, zakazać operacji międzyregionalnych i wyrzucania towarów,nasz kierownik regionalny będzie stale nadzorował i zarządzał działalnością rynkową.W związku z tym, korzyści dystrybutorów i końcowych konsumentów są ściśle gwarantowane, dystrybutorzy mogą pozbyć się zaciekłej konkurencji i dobrze skorzystać na naszej współpracy.

2- PERFLEX przekaże wszystkich klientów do naszych dystrybutorów w ich regionie, obejmuje klientów internetowych za pośrednictwem sklepu internetowego PERFLEX: www.tile-sealer.com

 

CORE VALUA |KULTURA

 

Innowacyjna technologia chemiczna z korzyścią dla naszego domu

Być przedsiębiorstwem z temperaturą dla naszych pracowników, partnerów i społeczeństwa

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 14

 

 

 
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Sprzedawca

marki : PERFLEX

Ilość pracowników : 100~200

Rok założenia : 2014

pc Export : 90% - 100%

Product: CARTRIDGE TILE GROUT / NON YELLOWING GOUT/ WATEPROOF TILE&GROUT SEALER / POLYASPARTIC WATERPROOF SYS

Certificate: CE / RHOS / ISO9001-14002

 

CORE VALUA |KULTURA

Innowacyjna technologia chemiczna z korzyścią dla naszego domu.

Być przedsiębiorstwem z temperaturą dla naszych pracowników, partnerów i społeczeństwa.

 
Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 0

Usługowe

 

NASZ RYNEK NA CAŁYM ŚWIECIE

Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem w Azji, Ameryce i Europie, Afryce itp. Ponieważ jest to nowy biznes i cenne produkty, nadal mamy wiele krajów, rynek jest pusty, jeśli masz silną dystrybucję i dobre doświadczenie w marketingu materiałów budowlanych, witamy Twoje dołączenie, aby zyskać duże potencjalne możliwości biznesowe.

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 0

SILNE WSPARCIE DYSTRYBUTORA 

 

Wsparcie reklamowe

 

1- PERFLEX posiada profesjonalny zespół marketingowy, który odpowiada za tworzenie i utrzymywanie strony internetowej dla naszych dystrybutorów, w międzyczasie artykuły reklamowe są stale publikowane w odpowiednich mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Linkedin, Świergot, Insgram, Youtube, aby poprowadzić klientów końcowych do zwiększenia popularności wartościowych produktów i marki PERFLEX.

2- Od czasu do czasu w Internecie odbywają się różne działania promocyjne i szkolenia w celu promowania wartościowych produktów i marki PERFLEX za pomocą wideo, artykuł lub online na żywo.

3- Filmy marketingowe, takie jak aplikacja, projekt, testowanie, operacja, opinie klientów itp. będą publikowane co miesiąc, to pomaga

dystrybutorzy przyciągają więcej konsumentów, znają produkty i markę PERFLEX.

 

Silne wsparcie rynkowet

 

1- Wraz z badaniami i innowacjami w zakresie technologii badawczo-rozwojowej PERFLEX, PERFLEX będzie nadal rozwijać i wprowadzać na rynek nowe produkty o wysokiej wartości, dystrybutorzy będą mieli absolutną przewagę na rynku.

2- Bezpłatne materiały reklamowe (katalogi, plakaty, wyświetlacz plakatu),wszystkie te materiały zostaną wysłane wraz z zamówieniami.Pomaga to Dystrybutorom zaoszczędzić koszty reklamy i uzyskać bardziej efektywną reklamę.

3- PERFLEX weźmie udział w relatywnej wystawie na całym świecie, aby pomóc dystrybutorom rozszerzyć promocję produktów PERFLEX, lub PERFLEX weźmie udział w wystawie lub działalności marketingowej prowadzonej przez dystrybutorów, aby pomóc im rozwinąć działalność.

4- PERFLEX dostarczy określony zestaw narzędzi ilościowych i tabelę kolorów za darmo dołączone do niektórych zamówień ilościowych.Dystrybutorzy uzyskają pewną roczną zniżkę, jeśli ilość zakupów osiągnie określoną kwotę.

5- PERFLEX zapewni dystrybutorom bezpłatne profesjonalne szkolenia i wskazówki online, lub nasz inżynier pojedzie do dystrybutora's miasto odbyć szkolenie lub zapraszamy dystrybutorów do studiowania w Chinach.

 

Wsparcie w zakresie ścisłych zasad i warunków ochrony rynku

 

1- Umowa o współpracy zostanie podpisana pomiędzy PERFLEX a dystrybutorami, zakazać operacji międzyregionalnych i wyrzucania towarów,nasz kierownik regionalny będzie stale nadzorował i zarządzał działalnością rynkową.W związku z tym, korzyści dystrybutorów i końcowych konsumentów są ściśle gwarantowane, dystrybutorzy mogą pozbyć się zaciekłej konkurencji i dobrze skorzystać na naszej współpracy.

2- PERFLEX przekaże wszystkich klientów do naszych dystrybutorów w ich regionie, obejmuje klientów internetowych za pośrednictwem sklepu internetowego PERFLEX: www.tile-sealer.com

Firma Zespół

 

ZESPÓŁ PERFLEX

Zadowolenie klienta jest naszym dążeniem!

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 0

 

Zespół sprzedaży |Marketing |Klient Usługa

 

Zespół obsługi klienta Perflex ma bogate doświadczenie w zakresie aplikacji, oferując klientom profesjonalne sugestie dotyczące wyboru koloru, dawkowania, instruuje klientów, jak obsługiwać innowacyjną zaprawę do płytek Perflex, uszczelniacz do płytek i funkcjonalne powłoki, w szczególności zapewnia satysfakcjonującą obsługę posprzedażną klientom, zawsze organizują szkolenia webinarium online lub w naszej witrynie dystrybutora, zbieraj opinie użytkowników i przesyłaj je do działu badawczo-rozwojowego.Zespół marketingowy Perflex ściśle współpracuje z trendami rynkowymi, buduje markę Perflex i utrzymuje wszystkie media społecznościowe, aby zwiększyć popularność marki Perflex.

Dział usług międzynarodowych Perflex ma 6 sprzedaży za granicą, dwie z nich to licencjat z chemii, a cztery z nich to licencjat z handlu międzynarodowego, wszyscy z nich są związani z przemysłem chemicznym od ponad 2 lat.Założyli globalny system dystrybucji Perflex,poprowadzić dystrybutorów do eksploracji ich rynku i zarządzać zdrowym rozwojem rynku globalnego.

Distributor

Perflex uruchomił globalny system dystrybucji

YouTube Video

    

Certificate

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 0 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 1 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 2 Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 3

 

Chiny CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD profil firmy 4

PERFLEX posiada własny patent na zaprawę do płytek, uszczelniacz do płytek i system powlekania, produkty są zgodne z systemem kontroli jakości GB / T19001-2016 / ISO 9001: 2015, ponadto nasze produkty posiadają już certyfikat FRANCE A + / CE / SGS / FDA.

KONTAKT

Adres: Changsha.

Adres fabryczne:Baofeng Industrial Zone, Shashi County, Liuyang Changsha City, Hunan China